HİZMETLERİMİZ

PATENTLER

Çokuluslu şirket, teknoloji transfer ofisi veya küçük bir işletme olun fark etmez, patent almaya değer buluşlarınızın korunmasında size yardımcı oluyoruz. Patent hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bu kutucuğun üzerine tıklayın.

MARKALAR

Türkiye'de ve yurtdışında markalarınızı geliştirmeye, korumaya ve gözden geçirmeye ihtiyaç duymanız halinde en iyi vekillerimizle sizinle beraberiz. Marka tescil hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bu kutucuğun üzerine tıklayın.

TASARIMLAR

Tasarımlar imzanızdır ve korunmayı hak ediyorlar. Türkiye'de ve yurtdışında tasarımlarınızı tescil etme ve korumada sizlere yardımcı olmaya hazırız. Tasarım tescil hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bu kutucuğun üzerine tıklayın.

YENİLEMELER

Patentlerinizi, markalarınızı ve tasarımlarınızı düşük maliyetlerle yeniliyoruz. Yenileme vade tarihlerini takip ediyoruz ve hatırlatıyoruz. Patent, marka ve tasarım yenileme hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bu kutucuğun üzerine tıklayın.

SİCİL İŞLEMLERİ

Sınaî mülkiyet haklarınıza (patent, marka, tasarım) ilişkin devir, lisans, birleşme, unvan ve adres değişikliği işlemlerinin sicile kayıt edilmesini sağlıyoruz. Sicile kayıt hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bu kutucuğun üzerine tıklayın.

GÜMRÜK KORUMASI

Türkiye Gümrükleri nezdinde Gümrük İdarelerinin harekete geçmesi için gümrük başvuruları hazırlıyoruz ve başvurularını yapıyoruz. Gümrük koruma hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bu kutucuğun üzerine tıklayın.

BİTKİ TÜRLERİ

Türkiye'de bitki türlerinin (Bitki Islahçı Hakları) tescilinde ve korunmasında uzman kadromuzla hizmet sunuyoruz. Bitki türleri tescil ve koruma hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bu kutucuğun üzerine tıklayın.

ALAN ADLARI

Alan adlarınızı tescile yardım ediyor, sosyal medya ve online satış platformlarına ihbar mektupları gönderiyor, tescil otoritelerine şikayet mektupları dosyalıyoruz. Alan adı tescil ve koruma hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bu kutucuğun üzerine tıklayın.

İLETİŞİM