HAKKIMIZDA

Sınai ve fikri mülkiyet konularında uzun yıllar çalışmış patent ve marka vekilleri ile Türkiye ve dünya çapında sınai haklara (patentler, markalar, tasarımlar) ilişkin hizmetler sunuyoruz.

Hizmetlerimiz yüksek kalitede, ihtiyaca özel ve küreseldir. Yeniliği ve yeniliğin arkasındaki fikirleri anlamaktayız. Sınai mülkiyeti ele almada yeterli ihtisas ve araçlara sahibiz ve bunları ticari bağlamda konumlandırmayı da iyi bilmekteyiz.

Bugünün rekabetçi ortamında, müvekkillerimizin sınai haklarını tescil ettirmelerine ve ticari hayatta kullanmalarına yardımcı olarak rekabette bir adım öne geçmelerine ve işletmelerinde daha iyi kararlar almalarına yardımcı olmaktayız. Bu bağlamda, müvekkillerimizin bakış açılarını dikkate alarak sınai haklarla ilgili ihtiyaçlarını tam olarak kavramaktayız.

Yerel ve uluslararası firmalar, küçük ve orta ölçekli işletmeler, üniversiteler, teknoloji transfer ofisleri müşterilerimiz arasında bulunuyor. Ayrıca yenilikçi bireyler ve girişimcilere de haklarını tescil ettirmede özel destek vermekteyiz.

Hızla değişen iş dünyasına ayak uydurmak için sürekli mesleki bilgimizi geliştirmekteyiz. Çalışanlarımızı her zaman bağımsız düşünmeye ve yasal ve teknik alanlarda geniş tasavvurlu bireyler olmaları için teşvik etmekteyiz.

Fikri ve sınai mülkiyet hakları konularında bilgi ve hizmete ihtiyacınız olması durumunda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

YÖNETİM EKİBİMİZ

Oktay Şimşek

Patent ve Marka Vekili

Tahnur Yazıcı

Patent Vekili

İLETİŞİM